Pestki winogron dobre dla zdrowia

Właściwości i działanie pestek winogron.

Według badania przeprowadzonego na Uniwersytecie Michigan, spożywanie pestek winogron może zmniejszyć ryzyko chorób serca oraz ciśnienie krwi. Te korzystne działania następują dzięki antyoksydantom znajdującym się w winogronach. Uruchamiają one molekularne mechanizmy obronne, które redukują uszkodzenia tkanki mięśnia sercowego.

Wyciąg z pestek winogron stał się powszechnie znany m.in. z właściwości antyoksdacyjnych (witaminy A, C i E), które pomagają w walce z rakiem i chorobami serca. Jednakże, jego działanie również jest skuteczne przy innych dolegliwościach zdrowotnych, dlatego też odgrywa ważną rolę w trosce o zdrowie.

Właściwości: Wyciąg sporządzany z nasion czerwonych winogron zawiera flawonoidy, które mają silne właściwości przeciwutleniające oraz chronią komórki przed wolnymi rodnikami. Ekstrakt z pestek winogron zawiera proantocyjanidyny oligomeryczne (OPC), które odgrywają ważną rolę w zapobieganiu chorób serca i nowotworowych.
O pestkach winogron Viniseera
Jak jest przygotowywany pordukt Viniseera – pestki winogron?
Zamów Produkt
Kliknij tutaj, aby złożyć zamówienie

Pestki winogronDziałanie: Ekstrakt z pestek winogron poprawia stan naczyń krwionośnych. Pestki winogron zawierają składniki rozpuszczalne zarówno w wodzie jak i w tłuszczach; ekstrakt z nasion winogron przenika przez błonę komórkową, wywierając tym samym działanie przeciwutleniające w całym organizmie.

Główne zalety: Ekstrakt z nasion winogron zmniejsza ryzyko ataku serca i udaru mózgu, wzmacnia naczynia włosowate, zwiększa przepływ krwi. Dlatego jest wysoce skuteczny w różnych chorobach sercowo-naczyniowych, np. takich jak żylaki czy zwężenie żył. Ponadto łagodzi objawy cukrzycy na tle neurologicznym: mrowienie i drętwienie kończyn.
Ekstrakt z pestek winogron może mieć również duże znacznie w profilaktyce chorób oczu. Również często jest zalecany w przypadku dwóch najczęstszych przyczyn ślepoty u osób starszych tj. zwyrodnienie plamki żółtej oraz zaćma. Jest też pożyteczne dla osób, które regularnie i dużo korzystają z komputera.

Wróć do góry strony Zobacz ceny

Pestki winogron
Pestki winogron - Ceny
Viniseera Pestki winogron 250g 137 zł
Viniseera Pestki winogron 150g 87 zł
Viniseera Pestki winogron Plus 150g 157 zł
pyłek pszczeli dawkowanie Ceny produktów
2009 - 2021 © MleczkoPszczele.com