Opinie konsumentów na temat proszku z pestek winogron

Autentyczność opinii: opublikowane tutaj opinie zebraliśmy od naszych klientów jak i z innych licznych stron internetowych poświęconych tym produktom.
Mária Németh, Heves » Nadciśnienie tętnicze, cukrzyca
Już od 2 lat spożywam proszek z pestek winogron ze względu na wysokie ciśnienie i cukrzycę. Mam bardzo dobre doświadczenie, wyniki znacznie się poprawiły. Polecam tym osobom, które mają tego typu problemy. Nie jest lekiem, ale naturalnym produktem.
Piroska Kiss, Sopron » Zwężenie żył, nadciśnienie tętnicze
Mój mąż pije ekstrakt z pestek winogron na wysokie ciśnienie oraz zwężenie żył i jest absolutnie skuteczne. Spożywa proszek zmieszany z wodą. Bardzo się cieszymy, że dowiedzieliśmy się o tym produkcie.
Horváth Tímea, Budapeszt » Oczyszczanie twarzy, stawy
Witajcie! Zaczęłam spożywać proszek z nasion winogron 2 miesiące temu. Nie ze względu na konkretną chorobę, tylko słyszałam, że ma działanie antyoksydacyjne.
Zauważyłam, że skóra twarzy stała się o wiele ładniejsza. Przedtem chodziłam regularnie do kosmetyczki z powodu wyprysków i zaskórniaków, również w domu smarowałam twarz wszystkim, co było przeznaczone do pielęgnacji, teraz wiem, że jest to niekonieczne. Poza tym, kiedy biegam, nie zakładam przepaski na kolano, ponieważ przestało mnie boleć. Polecam ten produkt wszystkim.
Zoltán Mágori, Balassagyarmat » Dna moczanowa, alergia
Dzięki pestkom winogron dna moczanowa i alergia na pyłki zniknęły, poziom cukru we krwi również się uregulował.
Gáspár Mezei, Budapeszt » Nadciśnienie tętnicze
Pierwszy raz sproszkowane pestki winogron Viniseera kupiłem jesienią. Po miesiącu ciśnienie krwi znacznie spadło i w dużej mierze moje samopoczucie uległo poprawie. Jestem bardzo zadowolony z produktu.
Tünde Horvath, Stutgart » Działanie przeciwzmarszczkowe, pielęgnacja skóry
Doskonałe samopoczucie oraz młodzieńczy zapał możesz otrzymać dzięki drobnym nasieniom. Ilość kolagenu zapewniającego elastyczność komórkom, z roku na roku spada. Twoja skóra traci jędrność, a ścianki komórki są coraz mniej zdolne do obrony przed procesami starzenia. Często możesz doświadczać zmęczenia, bólu stawów, niestrawności. To wszystko jednocześnie hamują nasiona winogorn, bowiem nie oddziaływują tylko w jednym punkcie, ale odnawiają cały organizm. Spożywając je, można też liczyć na większą ochronę przed szkodliwymi promieniami słonecznymi. Ich działanie jest bardziej wyraźne, niż działanie kosmetyków stosowanych zewnętrznie.
Judit Gombos, Győr » Zawał serca, dobra kondycja, układ krwionośny
Od około pół roku mój mąż, moja mama i ja spożywamy codziennie pestki winogron mieszając je z dżemem. Moja matka, która miała zawał serca rok temu, w wieku 84 lat, teraz czuje się o wiele lepiej fizycznie i mentalnie. Mój mąż również jest bardzo zadowolony z produktu. Zauważyłam też, że od kiedy spożywam ten proszek, to mam lepsze krążenie w ręcach i nogach, nie są tak zimne. Ogólnie czuję, że mam więcej siły.
Bognárné H. Tímea, Pécs » Wskazówki dotyczące spożywania
Proszek z pestek winogron można najłatwiej spożywać mieszając go z jogurtem, polecam to szczególnie dla osób „początkujących”. Całkiem dobrze smakuje też zmieszany z owocową herbatą. Są też takie osoby, które mieszają go z nutellą, dodają kilka kropel oleju z oliwy, miodu i smarują tym chleb. Poza tym można używać go do wypieków np.: do muffin. 1-2 sztuki muffin zawierają dzienną dawkę do spożycia.
Anna, München » Duszności, poprawa wzroku
Od dwóch miesięcy spożywam proszek z nasion winogron. Po miesiącu stosowania zauważyłam, że nie mam już duszności. Wcześniej musiałam się zatrzymywać co 50 m, ponieważ moje serce biło bardzo szybko i ciężko było mi oddychać. Teraz to całkowicie minęło. Mój wzrok również uległ poprawie. Jestem bardzo zadowolona z działania tego produktu. Nawet członkowie mojej rodziny już go zakupili.

Pestki winogron dobre dla zdrowia
Właściwości i działanie pestek winogron
Zamów Produkt
Kliknij tutaj, aby złożyć zamówienie

Brigitta Hajdú, Szeged » Skóra, detoksykacja
Olej z pestek winogron nie tylko oczyszcza, ale również nawilża skórę. Z kolei proszek z pestek winogron może być stosowany jako peeling do skóry. Raz w roku warto przeprowadzić kurację trwająca przynajmniej 3 tygodnie. Wówczas organizm oraz jelitowa flora bakteryjna oczyszcza się, nerki i żółc się regenerują, a skóra pięknieje.
Horváth Jánosné, Kecskemét » Wylew krwi do mózgu
Moja matka dostała wylewu i jest sparaliżowana. Przyjmuje 2 razy dziennie jedną łyżeczkę proszku z pestek winogron. Od tego czasu ma lepszy apetyt i samopoczucie, nawet wypowiada sylaby. Produkt ten bardzo nam pomógł.
Anikó Krizsán, Várpalota » Wiele pozytywnych doświadczeń
Mam tylko same pozytywne doświadczenia z proszkiem z pestek winogron Viniseera. Od 3 lat spożywa go cała moja rodzina, z 2-3 miesięcznymi przerwami. Dużo pomógł mojej mamie w problemach reumatycznych, zaś teściowi minął ból serca i kłucie w klatce piersiowej. Wszystkim poprawił się wzrok, prawie każdy w naszej rodzinie nosi okulary. Dzięki niemu mój mąż ma dużo siły, która jest mu potrzebna przy wykonywaniu ciężkich prac fizycznych, pracuje na budowie. Mogę tylko zachwalać ten produkt.
Hittaller Krisztina, Szombathely » Przeziębienie, katar
Od września 2010 roku spożywam ten proszek i od tamtej pory nie chorowałam, a katar mijał w ciągu dwóch dni. Bardzo polecam.
Melinda Kaposi, Budapeszt » Działanie lecznicze
Od czasu pojawienia się proszku z pestek winogron Viniseera na rynku, spożywam i sprzedaje go jako detalista, razem z innymi naturalnymi produktami. Zarówno moje doświadczenie jak i klientów jest bardzo pozytywne. To co mogłabym szczególnie wymienić:
1. Specjalna technologia produkcji osiąga bardzo małe ziarenka, które bardzo dobrze się wchłaniają (młynek do kawy tak nie potrafi!)
2. Przystępna cena, czyli bardzo dobry stosunek ceny do jakości
3. Czysty produkt, czyli nie zawiera żadnych dodatków, ani nie jest zamknięty w kapsułce
Przede wszystkim te aspekty powinny być brane pod uwagę przy wyborze produktu.
Osoby ze słabym stanem zdrowia, mają nadzieję, że jak tylko rozpoczną kurację to od razu zauważą wyraźną poprawę. Jednak pestki winogrona działają tak jak zioła.
Potrzebna jest do tego cierpliwość i wytrwałość, a rezultaty wkrótce przyjdą. Ponadto warto wówczas zmienić również styl życia, więcej się ruszać, pić dużo płynów itp. Życzę wszystkim pięknych i zdrowych dni!
Ákos Báthori, Szeged » Zapobieganie chorobom nowotworowym
Całkiem sporo było w naszej rodzinie zachorowań na raka. Mam 32 lata, wiosną zacząłem spożywać proszek z pestek winogron, co jakiś czas zamawiam 2x250 g, co starcza na 2-3 miesiące, potem robię miesięczną przerwę. Doświadczyłem polepszenia się mojego stanu zdrowia. Nastąpiła poprawa krążenia krwi i jednocześnie mam dużo siły. Mój wzrok też się polepszył, a skóra stała się gładsza.
Královicsné Zita, Székesfehérvár » Wysokie ciśnienie tętnicze
Od lat miałam wysokie ciśnienie. Po dwóch miesiącach spożywania tego produktu moje ciśnienie powróciło do normy. W przypadku problemów mojego męża również się sprawdza, choć działa trochę wolniej niż u mnie. Proszek z pestek winogron jest po prostu fantastyczny. Oczywiście przyjmujemy też leki przepisane przez lekarza, ale wcześniej takiego działania nie uzyskaliśmy. Bóle głowy całkowicie ustąpiły.

Wróć do góry strony Zobacz ceny

z pestek winogron

Pestek winogron - Ceny
Viniseera Pestki winogron 250g 137 zł
Viniseera Pestki winogron 150g 87 zł
Viniseera Pestki winogron Plus 150g 157 zł
Pierzga cena Ceny produktów


2009 - 2021 © MleczkoPszczele.com